PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl
Impresario
Joanna Wysocka
+48 797 582 731
impresariat@skene.pl

Profile zawodowe

Video

O spektaklu

„PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY”

Siemion Złotnikow (sztuka dwuosobowa) „Przyszedł mężczyzna do kobiety” czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o po-targanych życiem ludziach, których smutne i powszednie troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smut-ne. Przekonaj się, że to sztuka także o Tobie i że na miłość nie jest nigdy za późno. Może ten spektakl stanie się dla Ciebie pomocą w rozwiązaniu uczuciowych dylematów? Przyjdź, zobacz! Przyjdź pośmiej się z nami! Przyjdź i zacznij bardziej kochać! Tadeusz Chudecki - znany nie tylko z teatru, filmu, seriali i telewizyjnych programów dla dzieci. Pracował z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda, Kazimierz Kutz, Adam Hanuszkiewicz. Dużą popularność przyniosła mu rola Henia w serialu „M jak miłość”. Jego życiową pasją są także podróże. Życie zawodowe łaczy z nieustannymi wyprawami po świecie. Odwiedził przeszło 120 krajów, napisał trzy przewodniki: „Podróże na każdą kie-szeń”, „Dalej w drogę” i „Historia jednej podróży – Azja. Od niedawna realizuje dla TVP1 swój autorski program: „Podróże z Chudeckim”. Viola Arlak – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”; najbar-dziej znana z seriali „M jak miłość”, „Ranczo” oraz z filmów fabular-nych, „Dzień świra” i „Obywatel” Jerzego Stuhra. Można ją oglądać na deskach warszawskich teatrów.

Resume

.

O nas

Na bazie Agencji Aktorskiej Skene powstał Teatr Skene Warszawa, który z sukcesami radzi sobie na rynku teatralnym. Teatr Skene Warszawa jest niezależnym producentem i dystrybutorem teatralnym, który ma w swoich zasobach spektakle wyprodukowane i spektakle impresaryjne. Nasze spektakle wystawiamy na scenach w całej Polsce i poza jej granicami. Wraz z naszym partnerem samorządowym Domem Kultury w Rawiczu wyprodukowaliśmy w maju 2016 roku pierwszy nasz spektakl: BODO MUSICAL z rolą główną Dariusza Kordka. Musical okazał się sukcesem frekwencyjnym, co zachęciło nas do produkcji kolejnych spektakli, które jak ich poprzednik były i są wystawiane do dzisiaj: RANNY PTASZEK , CUDOWNA TERAPIA GĄSKA, NAJSŁODSZY OWOC, WINDĄ DO NIEBA czyli czworo po czterdziestce. Nasze spektakle uzupełniamy starannie dobranymi spektaklami impresaryjnymi m.in. DŁUGI ŁYKEND, PRZYCHODZI MĘŻCZYZNA DO KOBIETY, EMIGRANCI, MAŁA RZECZ A CIESZY, PAN BARON PRZYCHODZI I PŁACI GUZIKIEM, ZAPISKI OFICERA ARMII CZERWONEJ I INNE.
Nasze aktorki:
Katarzyna Ankudowicz, Viloletta Arlak, Barbara Bursztynowicz, Edyta Herbuś, Edyta Jungowska, Alicja Kwiatkowska, Anna Matysiak, Natasza Leśniak, Małgorzata Lewińska, Dominika Ostałowska, Magdalena Smalara, Anna Smołowik, Magdalena Wójcik.
Nasi aktorzy:
Tomasz Błasiak, Leon Charewicz, Tadeusz Chudecki, Tomasz Ciachorowski, Piotr Cyrwus, Bartek Firlet, Marek Kaliszuk. Dariusz Kordek, Marcin Kwaśny, Włodzimierz Matuszak, Paweł Okraska, Artur Pontek, Dariusz Taraszkiewicz, Krzysztof Wieszczek, Wojciech Wysocki, Leszek Zduń.

Kontakt

Fundacja Skene Pro Arte
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 559 33 52

teatr.skene.pl

teatr@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat